Recep Tayyip Erdoğan'ın, İsmailağa Cemaati'ni Ziyaretİ RAHATSIZ ETTİ

SAYIN Recep Tayyip Erdoğan'ın, İsmailağa Cemaati'ni Ziyaretİ RAHATSIZ ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsmailağa Cemaati'nden Hasan Kılıç Hocayı ziyaret etti. Ziyarette vatandaşlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'a büyük teveccüh gösterdi.
SN CUMHURBAŞKANIMIZIN YAPTIĞI ismailağa ZİYARETİ
BAZILARINI ÇOK RAHATSIZ ETTİ.
Müslüman cemaatler ziyaret edildiğinde laiklik akla gelirken, Hristiyan cemaat ziyaretlerine ses çıkmıyor Laiklik sadece İslama mı karşı? Hristyan cemaatler ziyaret edilince niçin laiklik akla gelmiyor Kıvırmayın!”derdimiz ve düşmalığımız sadece İSLAMA”deyin açıkçası
Ekrem İmamoğlu patriki ziyaret edince gayet doğal karşıladılar. Ama Erdoğan ismailağaya geldi diye kuduruyorlar çünkü din düşmanı değil islam düşmanlığı var
KURAN KURSLARININ KAPANDIĞI ŞU GÜNLERDE HİÇ BİŞEY OLMAZ KORKMAYIN
Herkes rahat olsun selam ve dua ileFatih Medreseleri; 4 yaş 4 ay 4 günlük iken başlayıp, son nefese kadar devam eden, Kur’an-ı Kerim ve Dini ilimleri kabiliyetine göre öğreten ve yaşatan bir eğitim kuruluşudur.

Fatih Medreseleri; İnsanlığı karanlıktan aydınlığa, cehaletten ilmin zirvesine çıkarıp, Mevlamızın kelamı, Cebrail (a.s.)’in nefesi, Peygamberimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e Hira Nur Mağarasında ilk emir olan “Oku” ifadesiyle başlayan Darul Erkam’da çilesi çekilerek olgunlaşan Hz. Ebu Bekir, Hz. Osman, Hz. Ali ve daha nicelerin yetiştiği ve Hz. Ömer ile aşikar olan, Musab bin Umeyr ile Medine’de temelleri atılıp devletin kurulmasına sebep olan, Ashab-ı Suffe ile devam eden, halifeler döneminde düzenlenen, Emevi ve Abbasiler zamanında kurumsallaşan, Selçuklu ve Osmanlı zamanında devletleşen, 3 Mart 1924 tarihiyle halifeliğin kaldırılıp tekke ve zaviyelerin yasaklanmasından sonra sessizliğiyle devam eden, 1959 yılında Efendi Hazretlerimiz (k.s.) ile beraber tekrar canlanan, 1986 yılında Efendi Hazretlerimizin (k.s.) “Her mahalleye bir kız bir erkek medresesi açın” emri ile kurulan ve bu doğrultu da yürüyen bir medresedir.

http://www.fatihmedreseleri.com
http://www.fatihmedreseleri.tv
http://www.fmhaber.com
#FatihMedreseleri

Web site ; http://goo.gl/WE2JtV
Facebook ; https://goo.gl/kNuc6v
Twitter ; https://goo.gl/CrAEot