Negatif Düşüncelerden Kurtulmanın 5 Yolu

Videonun yazı halini şuradan bulabilirsiniz: https://nbeyin.com.tr/negatif-dusuncelerden-kurtulmanin-5-yolu/

İyi seyirler.

🔔 Kanalımıza abone olmayı unutmayın: ➤https://www.youtube.com/channel/UCK6_vfpGb-ZdDiI_yl9bMYQ?sub_confirmation=1

Facebook hesabımız:
➤https://www.facebook.com/idrakiislam/?fref=ts (İletişim için en uygun sosyal medya hesabımızdır)
Twitter hesabımız:
➤https://twitter.com/idrakiislam
Instagram hesabımız:
➤https://www.instagram.com/idraketmeli/

[ SİZİ DAHA İYİ ANLAMAK İÇİN ]

İdrak Et sayfası yaklaşık olarak beş yılı aşkın bir süredir açılmış bulunan, tamamen gönüllülük esası üzerine kurulmuş, ilk olarak facebook'ta daha sonra youtube'ta ve twitter'da faaliyete geçmiş olan bir paylaşım platformudur.

Sayfamızın ilk odağı Psikoloji üzerine paylaşımlar yapmak, temel konuları daha rahat anlayabilmemiz için kolay okunabilen, anlaşılabilen ve her kesime hitab eden üslubuyla yazılar paylaşmak, videolar derlemek ve başka dillerdeki paylaşımları Türkçe'ye çevirerek sizlere sunmaktır. İkinci planda ise, bilimi takip etmek, güncel bilimsel keşifleri sizlere sunmak, bilim-din ilişkisini ele almak ve kişisel gelişimi desteklemek adına içerik üretmektir.

Sayfa adına asla yapmayacağımız şeyler ise; siyasete girmek, gündeme ilişkin eleştirilerde bulunmak, tarafgirlik göstermek, bilimsellikten uzak paylaşımlar yapmak.

Konularımız: Psikoloji, psikiyatri, sosyoloji, sosyal psikoloji, gelişim psikolojisi, evrimsel psikoloji, evrim, fizik, kimya, biyoloji, mantık islam, din, diğer dinler, felsefe, bilim, akımlar, ateizm, teizm, deizm, panteizm, agnostisizm, sohbet, muhabbet, soru-cevap, bilim insanlarının görüşleri, apolitik yaklaşım, genelde Türkiye'yi ilgilendiren konular, istatistikler, deneysel veriler, referanslı deliller, güncel bilgiler ve daha fazlası.

Her hafta bir veya daha fazla videoyla sizlere en iyi şekilde sunum yapmaya çalışıyoruz.

Görüşleriniz ve yorumlarınız bizler için çok önemlidir. Videoları desteklemek adına beğenmeyi, paylaşmayı ve yorum yapmayı savsaklamayınız (ihmal etmeyiniz) :)

Müzik: Song of Mirrors