Kardeş Kıskançlığı Nasıl Önlenir?

Yeni doğan çocuğunuzdan sonra önceki çocuğunuz artık eskisi gibi davranmıyor, hırçınlaşıyor ve inatlaşıyorsa kardeş kıskançlığı olabilir. Bu videoda önerilerle birlikte değinmeye çalıştım. İyi seyirler.

🔔 ➤Kanalımıza abone olmayı unutmayın: http://tiny.cc/9dkgjz

Oynatma listelerine de mutlaka göz atın:
➤ÇOCUK PSİKOLOJİSİ: http://tiny.cc/49jgjz
➤SOSYAL PSİKOLOJİ: http://tiny.cc/3akgjz
➤GENEL PSİKOLOJİ: http://tiny.cc/ubkgjz
➤HABERLER: http://tiny.cc/3ckgjz

Twitter hesabım: https://twitter.com/NurullahAlinak

[ SİZİ DAHA İYİ ANLAMAK İÇİN ]

Sayfamızın ilk odağı Psikoloji üzerine paylaşımlar yapmak, temel konuları daha rahat anlayabilmemiz için kolay okunabilen, anlaşılabilen ve her kesime hitab eden üslubuyla yazılar paylaşmak, videolar derlemek ve başka dillerdeki paylaşımları Türkçe'ye çevirerek sizlere sunmaktır. İkinci planda ise, bilimi takip etmek, güncel bilimsel keşifleri sizlere sunmak ve kişisel gelişimi desteklemek adına içerik üretmektir.

Sayfa adına asla yapmayacağımız şeyler ise; siyasete girmek, gündeme ilişkin eleştirilerde bulunmak, tarafgirlik göstermek, bilimsellikten uzak paylaşımlar yapmak.

Konularımız: Psikoloji, psikoloji haberleri, psikiyatri, sosyoloji, sosyal psikoloji, çocuk psikolojisi, pedagog ve psikolog bakışı, gelişim psikolojisi, evrimsel psikoloji, evrim, biyoloji, mantık, sohbet, muhabbet, podcast, soru-cevap, bilim insanlarının görüşleri, apolitik yaklaşım, genelde Türkiye'yi ilgilendiren konular, istatistikler, deneysel veriler, referanslı deliller, güncel bilgiler ve daha fazlası.

Her hafta bir veya daha fazla videoyla sizlere en iyi şekilde sunum yapmaya çalışıyoruz.

Görüşleriniz ve yorumlarınız bizler için çok önemlidir. Videoları desteklemek adına beğenmeyi, paylaşmayı ve yorum yapmayı ihmal etmeyiniz.

#çocuk psikolojisi #kardeşkıskançlığı #kıskançlık