İsmail Hünerlice Hoca Efendi’den İnşaat Alanında Açıklamalar

İsmailağa Külliyesi, Fatih'in Çarşamba semtinde, İsmailağa Camii'nin yanı başında inşa ediliyor. 7 katlı, 12 bin metrekare kullanım alanına sahip olacak bu ilim merkezinde neler var? Külliye inşaatı hangi aşamada? Külliye ne zaman açılacak?

Câmiamızın kıymetli hocalarından İsmail Hünerlice Hoca Efendi, külliyemizin inşaat alanında, İsmailağa Külliyesi'ne ilişkin önemli bilgiler verdi.

İsmailağa Külliyesinin özelliklerinin aktarıldığı programda, inşaatın son durumu hakkında bilgi verildi. İsmail Hünerlice Hoca Efendi; İsmailağa’nın merkezî özelliğine bağlı olarak, merkezin önemine ve cemaate mensup herkesin elbirliğiyle bu merkezin çalışmalarını desteklemesinin gereğine vurgu yaptı.

Külliyelerin tarih boyunca misyonundan ve İslâm Medeniyetine hizmetlerinden bahsedilen programda; aşevi, sosyal yardımlar, tekâmül ve ihtisâs medreseleri, dinî meseleleri danışma hattı, sohbet-seminer salonları ve kütüphane gibi müştemilâta dair malûmat aktarıldı.

İnşa etmekte olduğumuz külliyemizin en kısa zamanda tamamlanarak ümmet-i Muhammed’in hizmetine açılmasını diliyor, bağış ve yardımlarıyla bizlere destek olan tüm hayır sahiplerine şükranlarımızı sunuyoruz.

Ayrıntılı bilgi ve bağışlarınız için: 0850 811 77 77
Hesap Numarası Bilgileri:
KUVEYTTURK FATIH CARSAMBA SUBESI
SUBE KODU : 210
HESAP NO : 634062-3
HESAP ADI : İSMAİLAĞA CAMİİ İLİM VE HİZMET VAKFI
IBAN NO : TR67 0020 5000 0006 3406 2000 03
___________________________________
ÖNEMLİ: İsmailağa ismini kullanan art niyetli kişi ve kuruluşlara karşı dikkatli olunuz. İsmailağa ismini kullananları teyid etmek için bizleri 0850 811 7777 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

http://www.ismailaga.org.tr/
http://www.ismailagadernegi.org.tr/