İdlib şehitleri memleketlerine uğurlanıyor

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, İdlib'deki saldırıda şehit olan askerlerden beşinin naaşlarının memleketlerine gönderilmek üzere düzenlenen törende şehitler için dua etti.

İdlib'deki saldırıda şehit olan askerlerden beşinin naaşları, Hatay Devlet Hastanesindeki törenin ardından son yolculuklarına uğurlanmak üzere memleketlerine gönderildi.

Rejimin İdlib'deki hava saldırısında şehit düşen Uzman Onbaşı Ahmet Alpaslan, Uzman Onbaşı Recep Bekir, Uzman Onbaşı Ali Taşöz, Er Cuma Bağatur ile Uzman Çavuş Halil İbrahim Akkaya için Hatay Devlet Hastanesinde tören düzenlendi.

Törene, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz, 2. Ordu Komutanı Korgeneral Sinan Yayla, Hatay Valisi Rahmi Doğan, Diyanet İşleri Başkanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Akif Pusmaz ve Hatay İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu katıldı.

Törende şehitler için dua eden Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, şehitlere Allah’tan rahmet, yaralı olan Mehmetçiklere de acil şifalar diledi.

En yeni içerikler ve güncel videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Sosyal Medya'da Diyanet İşleri Başkanlığı
►Web Sitemiz http://www.diyanet.gov.tr
►Facebook http://www.fb.com/diyanetbasin
►Twitter http://www.twitter.com/diyanetbasin

Sosyal Medya'da Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş
►Facebook http://www.fb.com/dibalierbas
►Twitter http://www.twitter.com/dibalierbas
►Instagram : http://instagram.com/dibalierbas